czwartek, 1 grudnia 2011

Moda z papieru - relacja z warsztatów

Jako, że ostatnio modne jest życie w stylu eco, a Fundacja NADwyraz lubi być na czasie, postanowiliśmy zorganizować również warsztaty mody z ... papieru właśnie. W tym przypadku liczy się nie tylko pomysł, ale też właściwości praktyczne dzieła oraz konstrukcja, żeby nasz strój dało się założyć. Oczywiście moda z papieru jest pewną alternatywą dla mody w tradycyjnym rozumieniu tego słowa i kwestią otwartą pozostaje pytanie, czy moda z papieru jest modą przyszłości. Obecnie stanowi ona bardziej bazę dla przyszłych projektantów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tkaninami. Choć jak powiedziały nam uczestniczki warsztatów - założyć taką sukienkę na imprezę? - czemu nie! Satysfakcja gwarantowana, a zachwyt w oczach znajomych - bezcenny.

Zamiast znów narzekać na to, że nie macie się w co ubrać, weźcie sprawy w swoje ręce. Wystarczy kilka kartek papieru, klej, nożyczki i trochę innych gadżetów, a efekt końcowy przerośnie wasze najśmielsze oczekiwania;)
1 komentarz:

  1. Świetna sprawa! Bardzo wiele ciekawych rzeczy, jestem pewien, że nie tylko dorośli, ale też dzieciaki miałyby przy tym sporo frajdy :) Ja stawiam ostatnio na wełnę, robię na drutach i jestem pewien, że włóczka bawełniana zapewni mi odpowiednią jakość.

    OdpowiedzUsuń